Helsebibliotekets redaksjon

Publiseringsdato 14.01.2016
Kontaktinformasjon til ansatte i Helsebiblioteket.no.

Dersom du har spørsmål om Helsebiblioteket, kontakt redaksjonen på e-post redaksjonen@helsebiblioteket.no.

Kontaktinformasjon til redaksjonen:

Kjell Tjensvoll
Lagleder
Telefon: 951 17 203
E-post: Kjell.Tjensvoll@fhi.no

 

tjensvoll-kjell-mg-0537.png

 

Ingunn Mikes Brendryen
Seniorrådgiver
E-post: IngunnMikes.Brendryen@fhi.no

brennryen-ingunn-mg-0594.png

 

Kim Kristoffer Dysthe
Redaktør
E-post: kimkristoffer.dysthe@fhi.no

KimDysthe.jpg

 

Runar Eggen
Nettredaktør
Telefon: 464 00 467
E-post: Runar.Eggen@fhi.no

eggen-runar-mg-0551.png

 

Øystein Eiring
Redaktør, psykisk helse
Telefon: 924 16 490
E-post: Oystein.Eiring@fhi.no

eiring-oeystein-mg-2333.png

 

Irene Wiik Langengen
Forskningsbibliotekar
Telefon: 464 19 319
E-post: IreneWiik.Langengen@fhi.no

langengen-irene-mg-1693.png

 

Tor Atle Rosness
MD, PhD
E-post: TorAtle.Rosness@fhi.no
TorAtleRosness.jpg

 

Katrine Rutgerson
Kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør
Telefon: 924 08 109
E-post: Katrine.Rutgerson@fhi.no

 

Anne Hilde Røsvik
Seniorrådgiver
Telefon: 915 49 235
E-post: AnneHilde.Rosvik@fhi.no

rosvik-anne-hilde-mg-2056.png

 

Åse Skjerdal
Redaktør, legemidler
Telefon: 482 89 646
E-post: Ase.Skjerdal@fhi.no

skjerdal-aase-mg-0634.png

 

Alexander Wahl
Redaktør,  primærhelsetjenesten
Telefon: 466 32 066
E-post: Alexander.Wahl@fhi.no

wahl-alexander-mg-0768.png

 

Severin Zinöcker
Emneredaktør
E-post: severin.zinocker@fhi.no

severin-zinocker.jfif

 

Tonje Lehne Refsdal
Emneredaktør
E-post: tonjelehne.refsdal@fhi.no

tonje_LThumb (002).jpg

 

Redaktører fra Giftinformasjonen

 

Helga Ruus Lorentzen
Nettredaktør, forgiftninger
Giftinformasjonen, Folkehelseinstituttet
Telefon: 22 59 13 24
E-post: Helga.Ruus.Lorentzen@fhi.no

 

Jartrud Wigen Skjerdal
Nettredaktør, forgiftninger
Giftinformasjonen, Folkehelseinstituttet
Telefon: 22 59 13 26
E-post: Jartrud.Wigen.Skjerdal@fhi.no