Adresseliste - forfattere

Innhold på siden

    Alfabetisk rekkefølge (klikk på bokstav):

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Tore G. Abrahamsen
    Professor dr. med.
    Seksjonsoverlege Barnepoliklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    t.g.abrahamsen@medisin.uio.no

    Gunnar Aksnes
    Overlege, Barnekirurgen
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    gunnar.aksnes@ulleval.no

    B

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Hans-Jacob Bangstad
    Seksjonsoverlege, Dr. med.
    Barnemedisinsk avdeling
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    h.j.bang@frisurf.no
     
    Anne Grete Bechensteen
    Overlege, Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    a.g.bechensteen@medisin.uio.no
     
    Beint S. Bentsen
    Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    Beint.Bentsen@ulleval.no
     
    Ansgar Berg
    overlege professor dr. med
    Barneklinikken
    Haukeland universitetssykehus
    5021 Bergen
    ansb@helse-bergen.no

    Kjell Berntzen
    Overlege, Barne- og ungdomsklinikken
    St. Olavs hospital
    7006 Trondheim
    Kjell.Berntzen@stolav.no
     
    Aud K. H. Berstad
    Barneklinikken
    Haukeland universitetssykehus
    5021 Bergen
    aud.katrine.herland.berstad@helse-bergen.no
     
    Robert Bjerknes
    Barneklinikken
    Haukeland universitetssykehus
    5021 Bergen
    robert.bjerknes@helse-bergen.no
     
    Anna Bjerre
    Seksjonsoverlege
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    anna.bjerre@rikshospitalet.no
     
    Hilde Bjørndalen
    Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    Hilde.Bjorndalen@uus.no

    Per G. Bjørnstad
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    per.bjornstad@rikshospitalet.no
     
    Damien Brackman
    Seksjonsoverlege
    Barneklinikken
    Haukeland Universitetsykehus
    5021 Bergen
    damien.brackman@helse-bergen.no
     
    Petter Brandtzæg
    Seksjonsoverlege, professor dr. med.
    Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    petter.brandtzag@medisin.uio.no
     
    Henrik Brun
    Lege i fordypningsstilling
    Barnehjerteseksjonen
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    henrik.brun@rikshospitalet.no
     
    Leif Brunvand
    Seksjonsoverlege Barnehjerteseksjonen
    Barneintensivavdeling Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    lebr@uus.no

    C

     

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    D

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    John M. Dahl
    Privatpraktiserende barnelege
    Bjørnemyr Legekontor
    1453 Bjørnemyr
    john.m.dahl@sensewave.com
     
    Lena Danielsson
    Anestesiavdelingen
    Universitetssykehuset i Nord-Norge
    9038 Tromsø
    lena.danielsson@unn.no
     
    Jørgen Diderichsen
    Overlege
    Frambu senter for sjeldne funksjonshemminger
    Sandbakkvn. 18, 1404 Siggerud
    jdi@frambu.no
     
    Gaute Døhlen
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    gaute.dohlen@rikshospitalet.no
     
    Henrik Døllner
    Overlege dr. med.
    Barne- og Ungdomsklinikken
    St. Olavs Hospital
    7006 Trondheim
    henrik.dollner@ntnu.no

    E

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

     

    Bente Brannsether Ellingsen
    Overlege, Pediatri, Barneklinikken
    Stavanger Universitetssjukehus - HSHF
    Postboks 8100, 4068 Stavanger
    elbb@sir.no
     
    Ann-Sofie Eriksson
    Avdelingssjef, dr. med
    Spesialsykehuset for epilepsi
    1306 Sandvika
    ann-sofie.eriksson@epilepsy.no

    F

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Hans-Olav Fjærli
    Overlege
    Barneavdelingen
    Akershus universitetssykehus
    1478 Lørenskog
    h.o.fjarli@medisin.uio.no
     
    Berit Flatø
    Overlege
    Revmatologisk avdeling
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    berit.flato@rikshospitalet.no
     
    Trond Flægstad
    Professor dr.med.
    Barneavdelingen
    Universitetssykehuset i Nord-Norge
    9038 Tromsø
    trond.flaegstad@unn.no
     
    Hans-Petter Fornebo
    Barnesenteret, Sykehuset i Vestfold HF
    Postboks 2168 Postterminalen
    3103 TØNSBERG
    hans-petter.fornebo@siv.no
     
    Stein Foss
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    stein.foss@rikshospitalet.no
     
    Andreas Früh
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    andreas.fruh@rikshospitalet.no

    G

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Ida Garløv
    Overlege, Barne og Ungdomspsykiater
    BUPA Sandnes
    Holbergsgt. 15, 4306 Sandnes
    Ida.garlov@sir.no
     
    Helene Gjone
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    helene.gjone@rikshospitalet.no
     
    Anders Glomstein
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    anders.glomstein@rikshospitalet.no
     
    Gottfried Greve
    Seksjonsoverlege professor dr.med.
    Barneklinikken og Hjerteavdelingen
    Haukeland universitetssykehus
    5021 Bergen
    ggre@helse-bergen.no
     
    Ingrid Grønlie
    Farmasøyt, spesialist i sykehusfarmasi
    Haukeland Sykehusapotek
    5021 Bergen
    ingrid.groenlie@apotekene-vest.no
     
    Berit Grøholt
    Professor, Barne- og ungdomspsykiatrisk
    avdeling
    Postboks 26 Vindern
    0319 OSLO
    berit.groholt@medisin.uio.no
     
    Kolbeinn Guðmundsson, MD
    Director, clinical trials
    deCODE Genetics
    Sturlugata 8, 101 Reykjavik
    Iceland
    kolbeinn.gudmundsson@decode.is

    H

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Johan H. Hagelsteen
    Spesialist i barnesykdommer
    Oslo Barnelegesenter DA
    Økernveien 99, 0579 Oslo
     
    Petter S. Hagemo
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    petter.hagemo@rikshospitalet.no
     
    Ragnhild Halvorsen
    Overlege Voksentoppen Barneklinikk
    Rikshospitalet
    Ullveien 14
    0791 Oslo
    ragnhild.halvorsen@rikshospitalet.no
     
    Thomas Halvorsen
    Barneklinikken
    Haukeland universitetssykehus
    5021 Bergen
    thomas.halvorsen@helse-bergen.no
     
    Martin Handeland
    Overlege - Barnesenteret
    Sykehuset i Vestfold HF
    Postboks 2168 Postterminalen
    3103 Tønsberg
    martin.handeland@siv.no
     
    Ingvild Heier
    stipendiat LIIPAT, Institutt for patologi
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    ingvild.heier@medisin.uio.no
     
    Mona Skard Heier
    Dr. med
    Toppen 12
    1169 Oslo
    msheier@online.no
     
    John Helge Heimdal
    Overlege dr. med., Øre-nese-halsavdelingen
    Haukeland Universitetssykehus
    5021 Bergen
    john.heimdal@helse-bergen.no
     
    Jon Helgestad
    Barneavdelingen
    Aalborg Sygehus
    DK-9100 Danmark
    jon.helgestad@aas.nja.dk
     
    Marit Hellebostad
    Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    marit.hellebostad@uus.no
     
    Gunhild Helsvig
    Barneavdelingen
    Nordlandssykehuset
    8092 Bodø
    gunhild.helsvig@nlsh.no
     
    Thore Henrichsen
    Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    then@uus.no
     
    Asle Hirth
    Overlege, Hjerteavdelingen
    Haukeland universitetssykehus
    5021 Bergen
    ahir@helse-bergen.no
     
    Kristin Hodnekvam
    Overlege, Barnemedisinsk avdeling, Kvinne/ Barn div.
    Ullevål Universitetssykehus
    0407 Oslo
    hodk@uus.no
     
    Henrik Holmstrøm
    Overlege, dr.med Barnehjerteseksjonen
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    henrik.holmstrom@rikshospitalet.no
     
    Dag Hvidsten
    Mikrobiologisk avd.
    Universitetssykehuset i Nord-Norge
    9038 Tromsø
    dag.hvidsten@unn.no
     
    Anne Lise Høyland
    Overlege/ avdelingsleder
    Trondsletten Habiliteringssenter
    St. Olavs Hospital
    7006 Trondheim
    anne.lise.hoyland@stolav.no
     
    Per Hågå
    Overlege, Barneavdelingen
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    phag@uus.no

    I

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    J

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Groa B. Johannesdottir
    Barnesentret
    Ullevål Universitetssykehus
    0407 OSLO
    GroaB.Johannesdottir@ulleval.no
     
    Pétur B. Júlíusson
    Seksjonsoverlege
    Seksjon for endokrinologi og metabolisme, Barneklinikken, Haukeland Universitetssykehus
    5021 Bergen
    petur.juliusson@helse-bergen.no

    K

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Øyvind Kanavin
    Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    ivna@uus.no
     
    Kari Killén
    forsker emerita/sosionom/dr. philos
    NOVA Norsk institutt for forskning om opp­vekst, velferd og aldring
    Postboks 3223 Elisenberg, 0208 Oslo
    kari.killen@nova.no
     
    Liv Kinnerød
     
    Claus Klingenberg
    Overlege Barneavdelingen, Barne- og ungdoms­klinikken
    Universitetssykehuset Nord-Norge
    9038 Tromsø
    claus.klingenberg@unn.no
     
    Per Kristian Knudsen
    Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    pekn@uus.no
     
    Svein Kolmannskog
    Professor/overlege, Barne- og ungdoms­klinikken
    St. Olavs Hospital
    7006 Trondheim
    svein.kolmannskog@ntnu.no
     
    Espen Kolsrud
    Fredrikstad legesenter
    1607 Fredrikstad.
    espen.kolsrud@flas.no
     
    Lars Krogvold
    Overlege Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    lars.krogvold@ulleval.no
     
    Eli Anne Kvittingen

     
    Anders Kyte
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    anders.kyte@rikshospitalet.no
     
    Trine Sand Kaastad
    Barneortopedisk
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    trine.sand.kaastad@rikshospitalet.no

    L

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

     

    Bjørn Lofterød
    Overlege, Berg Gård Barneklinikk
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    bjorn.lofterod@rikshospitalet.no
     
    Knut Lote
    Overlege, onkologisk. avdeling
    Det norske radiumhospital
    Ullernchausseen 70, 0310 Oslo
    knut.lote@radiumhospitalet.no
     
    Viggo Lütcherath
    Ass fylkeslege i Vest-Agder
    Revemyrveien 16
    4625 Flekkerøy

    M

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Nanette Mjellem
    Overlege
    Barneklinikken
    Haukeland Universitetssykehus
    5021 Bergen
    nanna.margrethe.mjellem@helse-bergen.no
     
    Anne-Lise Bjørke Monsen
    Overlege, dr. med.
    Laboratorium for klinisk biokjemi
    Haukeland universitetssykehus
    5021 Bergen
    almo@helse-bergen.no
     
    Kristina Motzfeldt
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    kristina.motzfeldt@rikshospitalet.no
     
    Anne Grethe Myhre
    Seksjonsoverlege dr. med.
    Barneendokrinologisk seksjon,
    Barneklinikken, Rikshospitalet
    0027 Oslo
    anne.grethe.myhre@rikshospitalet.no
     
    Bjørn Myrvang
    Overlege, professor
    Infeksjonsmedisinsk avdeling
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    bjmy@uus.no

    N

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Pål Rasmus Njølstad
    Professor, overlege Seksjon for pediatri
    Universitetet i Bergen og
    Seksjon for endokrinologi og metabolisme, Barneklinikken Haukeland Universitetssykehus
    5021 Bergen
    pal.njolstad@uib.no
     
    Ellen Nordal
    Seksjonsoverlege Barnepoliklinikken
    Barne- og ungdomsklinikken
    Universitetssykehuset Nord Norge
    9038 Tromsø
    ellen.nordal@unn.no
     
    Gunnar Norgård
    Overlege professor dr. med
    Barneklinikken
    Haukeland universitetssykehus
    5021 Bergen
    guno@helse-bergen.no
     
    Erik Kreyberg Normann
    Administrerende direktør
    Akershus Universitetssykehus HF.
    1478 Lørenskog
    erik.normann@ahus.no
     
    Per Olav Næss
    Lege, Barne- og ungdomspsykiatri
    Professor Dahls gate 18
    0353 Oslo
     
    Hanne Nøkleby
    Divisjonsdirektør, Divisjon for smittevern
    Nasjonalt folkehelseinstitutt,
    Postboks 4404 Nydalen,
    0403 Oslo
    hanne.nokleby@fhi.no

    O

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Ole Jørgen Ohm
    Haukeland universitetssykehus
    5021 Bergen
    ole.jorgen.ohm@helse-bergen.no

    P

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Gøri Perminow
    Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    pgri@uus.no

    Q

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    R

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Magnhild Rasmussen
    Overlege dr.med.
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    magnhild.rasmussen@rikshospitalet.no
     
    Astrid Rojahn
    Overlege, Infeksjonsmedisinsk avdeling
    Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    astrid.rojahn@ulleval.no
     
    Kjell Rootwelt
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    kjell.rootwelt@rikshospitalet.no
     
    Terje Rootwelt
    Overlege, Dr Med
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    terje.rootwelt@rikshospitalet.no
     
    Karen Rosendahl
    Seksjonsoverlege, dr.med
    Radiologisk avdeling c/o Barneklinikken
    Haukeland universitetssykehus
    5021 Bergen
    karen.rosendahl@helse-bergen.no
    rosenk@gosh.nhs.uk
     
    Jarle Rugtveit
    overlege, dr. med, Barnemedisinsk avdeling
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    jarle.rugtveit@labmed.uio.no
     
    Marite Rygg
    Førsteamanuensis/overlege
    Institutt for laboratoriemedisin,
    barne- og kvinnesykdommer, DMF,
    NTNU, Trondheim/Barne- og ungdoms­klinikken,
    St. Olavs hospital, 7006 Trondheim
    marite.rygg@ntnu.no
     
    Gisle Rød
    Overlege Voksentoppen Barneklinikk
    Rikshospitalet
    Ullveien 14, 0791 Oslo
    gisle.rod@rikshospitalet.no
     
    Ola Røksund
    Fysioterapeut
    Barneklinikken
    Haukeland Universitetssykehus
    5021 Bergen
    odro@helse-bergen.no

    S

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Truls Sanengen
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    truls.sanengen@rikshospitalet.no
     
    Ole Bernt Schjetne
    Pensjonert seksjonsoverlege
    barnenevrologi & habilitering
    Barneklinikken.St.Olavs Hospital
    Breisynveien, 7021 Trondheim
    o-b-sch@online.no
     
    Tore Selberg
    Barneavdelingen Sykehuset i Buskerut
    3000 Drammen
    tore.selberg@sb-hf.no
     
    Sven Simonsen
    Barneavdelingen
    SykehusetØstfold HF Fredrikstad
    Boks 59
    1601 Fredrikstad

    Britt T. Skadberg
    Ass. klinikkleder, dr. med
    Barneklinikken,
    Haukeland Universitetsykehus
    5021 Bergen
    britt.skadberg@helse-bergen.no
     
    Øyvind Skraastad
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    oyvind.skraastad@rikshospitalet.no
     
    Bjarne Smevik
    Rad.avd.
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    bjarne.smevik@rikshospitalet.no
     
    Jannike E. Snoek
    Øvre Smestadvei 15
    0378 Oslo
     
    Kristian Sommerfelt
    Overlege, professor II
    Barneklinikken
    Haukeland universitetssykehus
    5021 Bergen
    kristian.sommerfelt@helse-bergen.no
     
    Nils Thomas Songstad
    Spesialist i barnesykdommer
    Barneavdelingen, barne- og ungdomsklinikken, Universitetssykehuset Nord-Norge
    9038 Tromsø
    nils.songstad@unn.no
     
    Sverre K. Steinsvåg
    Avdelingsoverlege, professor II
    Sørlandets sykehus/Haukeland Universitets­sykehus
    4604 Kristiansand/5021 Bergen
    sverre.steinsvag@sshf.no
    sverre.steinsvag@helse-bergen.no
     
    Tore Stokland
    Overlege Barneavdelingen
    Universitetssykehuset Nord-Norge,
    9038 Tromsø
    tore.stokland@unn.no
     
    Asbjørg Stray-Pedersen
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    asbjorg.stray-pedersen@rikshospitalet.no
     
    Petter Strømme
    Barnesenteret
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    petter.stromme@medisin.uio.no
     
    Ketil Størdal
    Barneavdelingen
    Sykehuset Østfold Fredrikstad
    Boks 59, 1602 Fredrikstad
    ketil.stordal@so-hf.no
     
    Anne K. Wasenius Søyland
    Åsev 28
    3425 Reistad

    T

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Serena Tonstad
    overlege, professor
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    serena.tonstad@uus.no
     
    Karin Tylleskär
    Overlege, Barneklinikken
    Haukeland sykehus
    5021 Bergen
    karin.tylleskar@helse-bergen.no

    U

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Annicken Ulvik
    Overlege PHBU
    Haukeland Universitetssykehus
    5021 Bergen
    annicken.ulvik@helse-bergen.no

    V

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Inger Helene Vandvik
    Barne- og ungdomspsykiatrisk seksjon
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    i.h.vandvik@medisin.uio.no
     
    Dag Veimo
    Overlege Barneavdelingen
    Nordlandssykehuset
    8092 Bodø
    dag.veimo@nlsh.no
     
    Per Vesterhus
    Overlege Barnesentret
    SSHF
    4604 Kristiansand
    per.vesterhus@sshf.no
     
    Karl Olav Viddal
    Avdelingsoverlege dr.med., Barnekir.avd.
    Ullevål universitetssykehus
    0407 Oslo
    karlolav.viddal@uus.no
     
    Ole Georg Vinorum
    Barneavdelingen Kristiansand
    Hånestangen 69,
    4635 Kristiansand S
    ole.vinorum@sshf.no

    W

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Ebba Wannag
    Overlege Nasjonalt Kompetansesenter for
    AD/HD,
    Tourettes syndrom og Narkolepsi
    Ullevål universitetssykehus HF, bygg P
    0407 Oslo
    ebba.wannag@nasjkomp.no
     
    Karl-Olaf Wathne
    Overlege Barnesenteret
    Ullevål Universitetssykehus
    0407 Oslo
    kahn@uus.no
     
    Lena Lande Wekre
    Overlege
    TRS - nasjonalt kompetansesenter for sjeldne diagnoser
    Sunnaas sykehus HF
    1450 Nesoddtangen
    lena.lande.wekre@sunnaas.no
     
    Finn Wesenberg
    Overlege dr med
    Barneklinikken, Rikshospitalet
    0027 Oslo
    finn.wesenberg@rikshospitalet.no
     
    Jørgen Westby
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    jorgen.westby@rikshospitalet.no

    XY

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Z

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Bem Zeller
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    bem.zeller@rikshospitalet.no

    ÆØÅ

    A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  XY  Z  ÆØÅ

    Anniken Bjørnstad Østensen
    Barneklinikken
    Rikshospitalet
    0027 Oslo
    anniken.bjornstad.ostensen@rikshospitalet.no
     
    Knut Øymar
    Overlege, Førsteamanusensis, Kvinne-Barne­klinikken
    Stavanger Universitetssjukehus
    PB 8100, 4068 Stavanger
    oykn@sir.no
     
    Ann E. Åsberg
    Overlege, Barne- og ungdomsklinikken
    St. Olavs hospital
    7006 Trondheim
    ann.asberg@stolav.no

    (/pediatriveiledere?key=144382&menuitemkeylev1=5962)