Helsebibliotekets redaksjon

Har du spørsmål om Helsebiblioteket, kontakt redaksjonen på e-post redaksjonen@helsebiblioteket.no eller telefon 464 00 486.

Kontaktinformasjon til redaksjonen:

Magne Nylenna
Ansvarlig redaktør, dr.med.

Magne Nylenna

Hege Underdal
Redaksjonssjef/seksjonsleder
Telefon: 464 00 434
E-post: Hege.Underdal@fhi.no

Hege Underdal

Sigrun Espelien Aasen
Forskningsbibliotekar
Telefon: 930 72 840
E-post: SigrunEspelien.Aasen@fhi.no

Sigrun Espelien Aasen

Gustav Bolin
Nettredaktør
E-post: Gustav.Bolin@fhi.no

Gustav Bolin

Ingunn Mikes Brendryen
Nettredaktør
Telefon: 464 00 428
E-post: IngunnMikes.Brendryen@fhi.no

Ingunn Mikes Brendryen

Runar Eggen
Nettredaktør, psykisk helse
Telefon: 464 00 467
E-post: Runar.Eggen@fhi.no

Finn Runar Eggen

Øystein Eiring
Redaktør, psykisk helse
Telefon: 924 16 490
E-post: Oystein.Eiring@fhi.no

Øystein Eiring

Irene Wiik Langengen
Forskningsbibliotekar
Telefon: 464 19 319
E-post: IreneWiik.Langengen@fhi.no

Irene Wiik Langengen

Katrine Rutgerson
Kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør
Telefon: 924 08 109
E-post: Katrine.Rutgerson@fhi.no

Katrine Rutgerson

Anne Hilde Røsvik
Nettredaktør
Telefon: 915 49 235
E-post: AnneHilde.Rosvik@fhi.no

Anne Hilde Røsvik

Åse Skjerdal
Redaktør, legemidler
Telefon: 464 00 473
E-post: Ase.Skjerdal@fhi.no

Åse Sofie Skjerdal

Anders Smith
Redaktør, samfunnsmedisin og folkehelse og Helserådet
Telefon: 92 89 56 16
E-post: Anders.Smith@fhi.no

Anders Smith

Kjell Tjensvoll
Konsortiumsansvarlig
Telefon: 951 17 203
E-post: Kjell.Tjensvoll@fhi.no

Kjell Tjensvoll

Alexander Wahl
Redaktør,  primærhelsetjenesten
Telefon: 466 32 066
E-post: Alexander.Wahl@fhi.no

Alexander Wahl

Redaktører fra Giftinformasjonen

 

Hanne Kristin Sørlid
Redaktør, forgiftninger
Giftinformasjonen, Folkehelseinstituttet
Telefon: 22 59 13 05/464 00 431
E-post: Hanne.Kristin.Sorlid@fhi.no

Hanne Kristin Sørlid

Helga Ruus Lorentzen
Nettredaktør, forgiftninger
Giftinformasjonen, Folkehelseinstituttet
Telefon: 22 59 13 24
E-post: Helga.Ruus.Lorentzen@fhi.no

Helga Ruus Lorentzen

Jartrud Wigen Skjerdal
Nettredaktør, forgiftninger
Giftinformasjonen, Folkehelseinstituttet
Telefon: 22 59 13 26
E-post: Jartrud.Wigen.Skjerdal@fhi.no

Jartrud Wigen Skjerdal
(http://www.helsebiblioteket.no/om-oss/redaksjonen)